Новини юридичної клініки

Для покращення юридичної грамотності та практичних дій малозабезпечених верств населення. Юридичним факультетом Національної академії управління, підготовлено положення центру правової допомоги «Юридична клініка».

Завантажте методичний матеріал [3,16 Mb] (cкачиваний: 359)

Читати

Звіт про роботу Центру правової допомоги «Юридична клініка» за період з 01.10 по 17.12.2012 року

В період з 01.10 по 17.12.2012 року в роботі «Юридичної клініки» взяло участь 29 студентів. Ними було надано 23 юридичні консультації за особистим зверненням громадян та 1 консультація по телефону, відомості про які було відображено в журналі реєстрації. Зафіксовано факти повторних звернень клієнтів.

Читати

Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.

Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.

Юристи доносять до людей знання про державу і право, законність, засади дотримання прав і свобод особистості, що сприяє формуванню у громадян стійкої орієнтації на законослухняну поведінку. Правосвідомість, як і свідомість моральна, релігійна, наукова, потребує систематичного формування, стимулювання та позитивного соціального розвитку. Основне завдання юриста як спеціаліста в галузі правознавства полягає у вирішенні конфліктних ситуацій в суспільстві та участь у правовому вихованні громадян.

Читати

Сертифікат про проходження професійного стажування в Центрі правової допомоги "Юридичній клініці" - перепустка в світ правової еліти держави

Керівництво Центру правової допомоги “Юридичної клініки” за активну роботу по наданню правової допомоги соціально незахищеним верствам населення видало Сертифікати про проходження професійного стажування нищезазначеним студентам-консультантам:

Читати
Назад Вперед
Flag Counter