Журнал Юридична наука Звіт про роботу Центру правової допомоги «Юридична клініка» за період з 01.10 по 17.12.2012 року

Юридична клініка, Звіт про роботу Центру правової допомоги «Юридична клініка» за період з 01.10 по 17.12.2012 року

В період з 01.10 по 17.12.2012 року в роботі «Юридичної клініки» взяло участь 29 студентів. Ними було надано 23 юридичні консультації за особистим зверненням громадян та 1 консультація по телефону, відомості про які було відображено в журналі реєстрації. Зафіксовано факти повторних звернень клієнтів.

Переважна більшість клієнтів – громадяни віком від 50 до 60 років, працездатні особи та пенсіонери, які відносяться до категорії соціально незахищених верств населення.

Надані консультації стосувалися права соціального захисту, цивільного, сімейного, трудового, житлового, земельного, кримінального та адміністративного права.

Правова допомога на звернення громадян надавалася у вигляді консультацій та шляхом складання правових документів. Загалом відзначено 6 випадків складання процесуальних документів різного правового характеру.

Центр правової допомоги «Юридична клініка» Національної академії управління був запрошений Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в якості учасника основного заходу Всеукраїнського тижня права Виставки-форуму «Правники-суспільству», яку було проведено 13-15 грудня в приміщенні Київського планетарію. Від Центру правової допомоги «Юридична клініка» у Виставці-форум «Правники-суспільству» приймали участь кращі студенти-консультанти. Це, зокрема, Бабенко Альона, Горик Ігор, Гром Антоніна, Липко Вікторія, Павлюх Павло, Самойлов Микола, Сімерецька Валентина, Слобода Марина, Сміян Наталія, Тюжин Олександр. За час роботи виставки-форуму консультантами було надано близько 30 консультацій різного правового характеру. Громадяни, які зверталися до студентів-консультантів під час Виставки-форуму виявили бажання в разі необхідності в подальшому звертатися до Юридичної клініки за правовою допомогою.

Заступник директора
Центру правової допомоги