Журнал Юридична наука Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.

Юридична клініка, Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.

Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.Виставка-форум «Правники-суспільству 2012» - повага до права через довіру до правників.
Юристи доносять до людей знання про державу і право, законність, засади дотримання прав і свобод особистості, що сприяє формуванню у громадян стійкої орієнтації на законослухняну поведінку. Правосвідомість, як і свідомість моральна, релігійна, наукова, потребує систематичного формування, стимулювання та позитивного соціального розвитку. Основне завдання юриста як спеціаліста в галузі правознавства полягає у вирішенні конфліктних ситуацій в суспільстві та участь у правовому вихованні громадян. Цілеспрямована діяльність державних інституцій, громадських організацій, окремих громадян щодо передачі юридичного досвіду вбачає систематичний вплив на свідомість і поведінку людини з метою формування певних позитивних уявлень, поглядів, ціннісних орієнтацій, які забезпечують дотримання, виконання і використання юридичних норм.

Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року № 562-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права» в період з 10 по 15 грудня 2012 року в Україні було проведено Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щорічно, зокрема, в тиждень, що включає День прав людини, який відзначається в світі на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Оскільки Всеукраїнський тиждень права було започатковано і проведено Міністерством юстиції України разом з Координаційною радою молодих юристів вперше у 2008 році, то цього року це вже пʹятий такий захід. Програма проведення заходів Всеукраїнського тижня права включає: урочисте відкриття - Всеукраїнський урок «Права людини», підсумкове засідання Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Зʹїзд Координаційних рад молодих юристів, урочисте відкриття виставки-форуму «Правники-суспільству», майстер-класи відомих правників, надання безоплатної правової допомоги, Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького.

Центр правової допомоги «Юридична клініка» Національної академії управління був запрошений Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в якості учасника основного заходу Всеукраїнського тижня права Виставки-форуму «Правники-суспільству». Виставку-форум було проведено 13-15 грудня в приміщенні Київського планетарію. Основним завданням цього заходу є підвищення рівня правової культури серед населення, створення сприятливих умов для набуття широкими верствами населення правничих знань та навичок у їх застосуванні, залучення представників юридичної професії до участі у Форумі, демонстрація українському суспільству ринку юридичних послуг в Україні, сприяння його становленню та розвитку.

Від Центру правової допомоги «Юридична клініка» у Виставці-форум «Правники-суспільству» приймали участь кращі студенти-консультанти. Це, зокрема, Бабенко Альона, Горик Ігор, Гром Антоніна, Липко Вікторія, Павлюх Павло, Самойлов Микола, Сімерецька Валентина, Слобода Марина, Сміян Наталія, Тюжин Олександр. За час роботи виставки-форуму консультантами було надано близько 30 консультацій різного правового характеру. За активну участь у Виставці-форумі та надання консультацій соціально незахищеним верствам населення за адресою: м. Київ, вул. Вінницька, 10 Юридичну клініку Національної академії управління було нагороджено Подякою Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Директор
Центру правової допомоги
«Юридична клініка»
Зубець Григорій Іванович

Другий заступник директора
Центру правової допомоги
«Юридична клініка»
Самойлов Микола Вікторович

Flag Counter