Журнал Юридична наука Звіт про роботу

Юридична клініка, Звіт про роботу

Центру правової допомоги «Юридична клініка»
за період з 17.02 по 01.06.2011 року

В період з 17.02 по 01.06.2011 року в роботі «Юридичної консультації» взяло участь 32 студентів. Ними було надано юридичну консультацію за 42 фактами звернень, відомості про які було відображено в журналі реєстрації.
Переважна більшість клієнтів – особи старші 60 років, пенсіонери, що відносяться до категорії соціально незахищених верств населення. Окрім того слід відзначити надання неодноразової правової допомоги 7 клієнтам «Юридичної клініки»
Надані консультації стосувалися переважно наступних галузей права: права соціального захисту, цивільного, сімейного, трудового права, конституційного, кримінального.
Правова допомога на звернення громадян надавалася у вигляді консультацій та шляхом складання правових документів. Загалом відзначено 18 випадків складання процесуальних документів різного правового характеру.
При об’єктивному аналізі анкет «Відгук клієнта»,було виявлено, що вони містять лише позитивні відгуки про надану консультацію. Більшість клієнтів виявили бажання отримання подальших консультацій, за умови виникнення такої необхідності в майбутньому.
Flag Counter